0 item(s)

Wi?cej widokw

5 Light Fitting With Chrome Rings & Clear Acrylic Inserts

Product Code: 0575-5CC

Dost?pno??: Obecnie brak na stanie

554,30 zł

Detale

This Nova Chrome 5 Light Fitting with Chrome Rings and Clear Acrylic Inserts makes and interesting focal point for any bedroom, living room, dining room or kitchen. The fitting has a mirrored chrome finish ceiling plate, five central lights, and is adorned with a multitude of rings finished in chrome with acrylic inserts. And the whole thing sparkles beautifully when you turn the lights on.

Class (1,2 or 3) - 1 (Earthed)
Lampholder - E14
Lamp Type - Candle
Wattage - 40
Operating Voltage - 230V 50hz
Led Bulbs included
Weight - 5.20 Kg

Dostawa

  • Opcje dostawy Terminy dostawy
    polski oszczędzający- 30 złoty 4-5 dni roboczych
    polski ekspresowy - 42.91 złoty 2-3 dni roboczych

Zwroty

Możesz zwrócić swój przedmiot do nas w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwrotu pieniędzy, pod warunkiem, że jest w oryginalnym, nieużywanym stanie. Wydamy pełny zwrot pieniędzy z wyłączeniem pierwotnej opłaty za dostawę *. Pamiętaj, że zwroty mogą potrwać do 10 dni roboczych.


Należy pamiętać, że wszelkie niepożądane produkty muszą zostać zwrócone do Incredibledirect w stanie nadającym się do sprzedaży. Niestety, wszelkie przedmioty, które są założone do otwarcia lub użytkowania, nie mogą zostać wymienione lub zwrócone, chyba że są wadliwe.


Zapłacimy za przesyłkę zwrotną na wadliwym przedmiocie, o ile prześlesz go pocztą Royal Mail II w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.


Sprawdź nasze pełne Zwraca Politykę , aby uzyskać więcej informacji.


Więcej pytań? Kontakt z działem obsługi klienta