Obsługa klienta

Obsługa klienta

Wysyłka i dostawa
 
 
Oszczędzacz w Wielkiej Brytanii - 1,95 £ 3-5 dni roboczych
Standard brytyjski - 4,95 £ 2-3 dni robocze
UK Next Day - 6,95 £ Zostanie dostarczony do następnego dnia roboczego *, jeśli zamówienie zostało złożone przed 16.00 (GMT)
IE Saver - 3,95 GBP | 4,71 € 3-5 dni roboczych
Europa - Świat 9,95 £ 5-7 dni roboczych
Ponad 49 £ ** DARMOWA dostawa Następne dni robocze *
  Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od zakończenia płatności. Dla wielu zamówień czas wysyłki może się różnić w zależności od dostępności towaru. Pamiętaj, że zamówienia są wysyłane od poniedziałku do piątku, dostawy będą realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach 7: 00-17: 00. Wszystkie dostawy muszą być podpisane (z wyjątkiem przesyłek wysyłanych pocztą, które są wystarczająco małe, aby można je było umieścić w skrzynce na listy). Należy pamiętać, że zamówienia na adres dostawy inny niż adres rozliczeniowy (zarejestrowany posiadacz karty) będą przetwarzane tylko po krytycznym sprawdzeniu przez nasz dział wysyłki ze względów bezpieczeństwa i ochrony (zgodnie z odpowiedzialnością kupującego).
  • Zamówienia poza Wielką Brytanię będą realizowane przez RoyalMail i DPD
  • Zamówienia w Wielkiej Brytanii będą realizowane przez RoyalMail, Myhermes i Yodell
Bezpłatna dostawa tylko do Wielkiej Brytanii. ***.
*** Uwaga: na niektóre produkty, oferty, promocje lub oferty specjalne mogą obowiązywać opłaty P & P (dostawa / dostawa); lub dla niektórych kodów pocztowych.
Prywatność i bezpieczeństwo
Niniejsza polityka prywatności określa, w jaki sposób Incredibledirect.com wykorzystuje i chroni wszelkie informacje, które podajesz Incredibledirect.com podczas korzystania z tej witryny. Incredibledirect.com dokłada wszelkich starań, aby Twoja prywatność była chroniona. Jeśli poprosimy Cię o podanie pewnych informacji, które możesz zidentyfikować podczas korzystania z tej witryny, możesz mieć pewność, że będą one wykorzystywane wyłącznie zgodnie z niniejszą polityką prywatności. Incredibledirect.com może zmieniać te zasady od czasu do czasu, aktualizując tę ​​stronę. Powinieneś od czasu do czasu sprawdzać tę stronę, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z wszelkich zmian. Certyfikat SSL jest dostępny w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę strona bezpieczeństwa
Zwroty i zaległości

Przedmioty, które zostały przywiezione, mogą zostać zwrócone zgodnie z następującą zasadą zwrotu: tutaj nie oferujemy zasad wymiany, ale jeśli niewłaściwy przedmiot został wysłany, wówczas wymiana może nastąpić po jej sprawdzeniu, a następnie ocenie.
Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami

Zamawianie
Zamówienia można składać przez cały dzień o dowolnej porze, jesteśmy otwarci dwadzieścia cztery godziny, siedem dni w tygodniu, oferujemy, e-mail, telefon i pełny adres jako kontakt wzmianka dla każdego klienta, który musi się z nami skontaktować. Twoje zamówienia są chronione certyfikatem Geotrust ssl, Sagepay i Paypal.
Płatność, ceny i promocje
Używamy SagePay i PayPal do przetwarzania wszystkich naszych transakcji. Paypal jest wiodącym na rynku dostawcą usług płatności internetowych. Dla milionów ludzi na całym świecie Paypal to sposób na spłatę - zaufany i bezpieczny. Rozwiązania płatnicze Paypal cieszą się zaufaniem tysięcy firm, dużych i małych. Karty kredytowe / karty debetowe mogą być używane na SagePay i PayPal Kliknij tutaj dla naszej Polityki prywatności. Wkrótce zniżka studencka.
Przeglądanie zamówień
Wszystkie zamówienia mogą być przeglądane przez klienta na stronie konta klienta. Aby to osiągnąć, klient musi utworzyć konto w Incredibledirect. Po złożeniu zamówienia potwierdzenie jego zamówienia zostanie wysłane na adres e-mail rejestru
Aktualizowanie informacji o koncie
Incredibledirect może zmieniać zasady od czasu do czasu, aktualizując strony. Od czasu do czasu należy obserwować te zmiany, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z wszelkich zmian. Nowe pozycje będą często dodawane, opisy będą aktualizowane, a także nowe obrazy.