polityka zwrotów

W Incredibledirect mamy nadzieję, że uwielbiasz wszystko, co kupujesz od nas, jednak jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony z zakupionego przedmiotu obiecujemy wydać Ci pełny zwrot pieniędzy za wszystkie przedmioty zwrócone w ciągu 14 dni od dostawy.

Staramy się przetworzyć wszystkie zwroty w ciągu 21 dni i wyślemy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem, gdy zwrot zostanie zrealizowany. Klienci zapłacą za pocztę i pakiet za zwrot.

Upewnij się, że wszystkie produkty zostały zwrócone do nas w takim samym stanie, w jakim zostały sprzedane wraz z wypełnionym formularzem zwrotu pieniędzy.

Uwaga:

 • Przedmiot jest Twoim obowiązkiem, dopóki nie dotrze do nas. Dla własnego bezpieczeństwa radzimy, abyś wysłał paczkę za pomocą usługi dostawy, która zapewnia ci wartość towarów. Nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli produkt nas nie dotrze, a zwrot pieniędzy nie zostanie zrealizowany  
 • Zwroty nie są realizowane tylko w tym momencie.
 • Przesyłka może zostać przesłana do naszego magazynu w ciągu 7 dni roboczych, chyba że zostanie wysłana w trybie specjalnym

 • Wadliwy przedmiot

  Jeśli otrzymasz wadliwy produkt, wyślij e-mail do naszego zespołu pomocy technicznej, podając numer zamówienia, twoje dane, szczegóły wadliwego produktu i jeśli potrzebujesz zwrotu lub wymiany. Jeśli zażądasz zwrotu pieniędzy, zbadamy usterkę i skontaktujemy się z Tobą przy naszym wyniku. Wyślij e-mail na adres support@incredibledirect.co.uk, aby uzyskać pomoc.

  Otrzymano niewłaściwy przedmiot

  Jeśli przedmiot, który otrzymałeś, nie jest zamówieniem, które pierwotnie zamówiłeś, wyślij e-mail do naszego zespołu pomocy technicznej, podając numer zamówienia, swoje dane, informacje dotyczące produktów oraz czy potrzebujesz zwrotu pieniędzy lub wymiany. W ciągu 7 dni skontaktujemy się z Tobą i doradzimy, jak postąpić w tej sprawie. Proszę napisz support@incredibledirect.co.uk o pomoc.

  Zapytania klientów,

 • Tweetuj nas: @Incredible_help
 • E-mail: info@incredibledirect.co.uk
 • Zespół obsługi klienta pod numerem: 0161 2983391
 • Napisz do nas na:

  Incredibledirect Returns

  202-208 Cheetham Hill Road

  Cheetham Hill

  Manchester

  M8 8LW