Bezpieczeństwo

Przy bezpieczeństwie IncredibleDirect to numer 1, dlatego właśnie przygotowaliśmy najbardziej zaawansowany pakiet zabezpieczeń online, korzystając z twardego certyfikatu SSL i wykonując wszystkie transakcje za pośrednictwem PayPal i stripe.

Co się dzieje, gdy przeglądarka napotka certyfikat ssl

  • Przeglądarka próbuje połączyć się z witryną zabezpieczoną przez SSL.
  • Przeglądarka żąda, aby serwer internetowy zidentyfikował się.
  • Serwer przesyła przeglądarce kopię swojego certyfikatu SSL.
  • Przeglądarka sprawdza, czy zaufa certyfikatowi SSL. Jeśli tak, wysyła wiadomość na serwer.
  • Serwer odsyła podpisane cyfrowo potwierdzenie, aby rozpocząć szyfrowaną sesję SSL.
  • Zaszyfrowane dane są udostępniane między przeglądarką a serwerem i pojawia się https.

Szyfrowanie chroni dane podczas transmisji

Serwery WWW i przeglądarki internetowe korzystają z protokołu Secure Sockets Layer (SSL), aby pomóc użytkownikom chronić swoje dane podczas przesyłania, tworząc unikatowo zaszyfrowany kanał do prywatnej komunikacji w publicznym Internecie. Każdy certyfikat SSL składa się z pary kluczy oraz zweryfikowanych informacji identyfikacyjnych. Kiedy przeglądarka (lub klient) wskazuje na zabezpieczoną stronę internetową, serwer współużytkuje klucz publiczny z klientem, aby ustanowić metodę szyfrowania i unikalny klucz sesji. Klient potwierdza, że ​​rozpoznaje i ufa emitentowi certyfikatu SSL. Proces ten jest znany jako "uzgadnianie SSL" i rozpoczyna bezpieczną sesję, która chroni prywatność wiadomości, integralność wiadomości i bezpieczeństwo serwera. Silne szyfrowanie przy 128 bitach może obliczyć 288 razy więcej kombinacji niż 40-bitowe szyfrowanie. To ponad bilion razy silniejsze. Przy obecnych prędkościach obliczeniowych haker dysponujący czasem, narzędziami i motywacją do ataku za pomocą brutalnej siły wymagałby trylionów lat, aby włamać się do sesji chronionej certyfikatem z obsługą SGC. Aby włączyć silne szyfrowanie dla większości odwiedzających witrynę, wybierz Certyfikat SSL, który umożliwia 128-bitowe minimalne szyfrowanie dla 99,9% użytkowników witryny.

Poświadczenia Ustanowienie tożsamości online

Poświadczenia tożsamości są powszechne: prawo jazdy, paszport, odznaka firmy. Certyfikaty SSL są poświadczeniami dla świata online, wydanymi unikalnie dla konkretnej domeny i serwera WWW i uwierzytelnianymi przez dostawcę certyfikatów SSL. Gdy przeglądarka łączy się z serwerem, serwer przesyła informacje identyfikacyjne do przeglądarki. Aby wyświetlić dane uwierzytelniające witryny:

  • Kliknij zamkniętą kłódkę w oknie przeglądarki
  • Kliknij znak zaufania (taki jak Norton Secured Seal)
  • Spójrz na zielony pasek adresu wyzwalany przez protokół EV (Extended Validation)

PayPal

Dzięki PayPal masz ochronę przed realizacją transakcji aż do dostawy. Dostrzegamy problemy, zanim pojawią się w najnowszej technologii zwalczania nadużyć finansowych. Twoje informacje finansowe nigdy nie są przekazywane sprzedawcom. A jeśli coś pójdzie nie tak z Twoim zamówieniem, Twoje kwalifikujące się transakcje zostaną w pełni zwrócone.

Stripe

Bezpieczeństwo płatności i zapobieganie oszustwom to dwa z naszych najważniejszych priorytetów. Tysiące firm już powierzyło nam bezpieczeństwo, ponieważ chronią dane naszych klientów.

Wszystkie nasze transakcje są szyfrowane zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. Nasze systemy płatności są regularnie monitorowane i kontrolowane przez wiodących na świecie Qualified Security Assessors (QSA), dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasze usługi są całkowicie bezpieczne.

Transakcje przetwarzane za pomocą stripe przechodzą przez zaawansowane narzędzia zapobiegania oszustwom w celu sprawdzenia, czy dane Twojej karty zostały wcześniej naruszone gdzie indziej w Internecie lub aby zapobiec nielegalnemu użyciu karty przez nieautoryzowaną osobę.

Jesteśmy tutaj, aby dać firmom i kupującym spokój, jeśli chodzi o płatności.

Hasła

Posiadanie bezpiecznego hasła ma kluczowe znaczenie. Nigdy nie używaj słów lub liczb, które łatwo ci prześledzić, takich jak urodziny lub nazwiska członków rodziny. Lepiej używać unikalnych kombinacji wielkich i małych liter wymieszanych z cyframi i symbolami. Mądrze jest też zmieniać hasła z konta na konto.